„Zintegrowana Animacja Społeczna w Bielsku-Białej” – „Fitness na ścieżce zdrowia” Pl.Agnieszka

Fundacja Aktywności Społecznej ” Złote Łany” po raz kolejny zaprasza w czerwcu na zajęcia fitness, tym razem na siłownię obok Placu Agnieszka.

Tematem zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanego instruktora  jest uświadomienie znaczenia aktywności ruchowej człowieka oraz  ich wpływ na zdrowie i samopoczucie. Uczestnicy mogli dowiedzieć się jak prawidłowo i bezpiecznie ćwiczyć na urządzeniach, aby ćwiczenia przyniosły jak najwięcej korzyści np. poprzez dopasowanie obciążeń i ilości powtórzeń do indywidualnych możliwości.

Fundacja zachęca mieszkańców Złote Łany do uczestnictwa w zajęciach i prosi uczestników aby ubierali wygodny, sportowy strój.