Zapraszamy na Piknik „Bądź zdrów”

21 sierpnia 2011 roku odbędzie się już 4. edycja corocznego pikniku promującego szeroko pojęte prozdrowotne zachowania. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Złote Łany. Tym razem impreza odbędzie się na terenie Placu Zabaw Agnieszka (gry i zabawy dla dzieci) oraz na terenie Bazaru na Złotym w godzinach 14.00 – 19.00.

W programie m.in. występ zespołu wokalno-muzycznego OPIUM, pokazy policji, strażaków i PCK, pokaz copeira, występ Clowna Cyrulika. Blok prozdrowotny obejmuje: bezpłatne badania ciśnienia, poziomu cukru, tkanki tłuszczowej, pojemności płuc, bezpłatne konsultacje z lekarzami – specjalistą kardiologiem i specjalistą reumatologiem. Seniorzy będą uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym połączonym z poczęstunkiem a także będzie można zobaczyć ich w krótkim występie artystycznym. Piknik ubarwi „Świat robótek ręcznych” – oprócz wystawy prac będzie można również wziąć udział w warsztatach.

Podczas pikniku zostanie zorganizowana zabawa fantowa „Co nam przyniesie los?”. Środki zebrane z losów zostaną przeznaczone na turnus rehabilitacyjny dla niepełnosprawnej mieszkanki osiedla Złote Łany.

Na pikniku obecna będzie także Fundacja Zmieńmy Los, która będzie zachęcała do adopcji zwierząt.

Ponadto podczas pikniku będzie można korzystać z usług stoisk gastronomicznych.

Zapraszamy!

Piknik  „Bądź zdrów” zostanie zrealizowany w ramach projektu „Aktywny Senior na Złotych Łanach” dofinansowanego ze środków Urzędu Gminy Bielsko-Biała.