Podsumowanie wydarzeń od 23.09 do 11.10

W ostatnich tygodniach sporo się u nas działo. 24. 09 odbyło się spotkanie z farmaceutą, który tłumaczył zebranym seniorom, na czym polegają różnice między lekiem a suplementem. Jeszcze tego samego dnia Fundacja rozbrzmiewała śpiewem naszej grupy Śpiewanie na Złotych. W środę 25.09 spotkały się u nas panie z Pracowni na Złotych, aby wspólnie tworzyć piękne rękodzieła.

Mimo kapryśnej jesiennej pogody, październik również obfitował w ciekawe spotkania i wydarzenia. 1.10 w Parku Słowackiego miał miejsce Piknik Senioralny, w którym wzięli udział nasi podopieczni. W programie pojawiły się występy artystycznych grup seniorów, prelekcje, warsztaty, badania profilaktyczne, konsultacje dietetyczne oraz minizawody sportowe, zorganizowane przez BBOSiR. Pierwszy tydzień października zakończyły zajęcia gimnastyczne. We wtorek 8. 10 po raz kolejny spotkała się u nas grupa wokalna Śpiewanie na Złotych, w środę prężnie działała Pracownia na Złotych, a w piątek odbyły się zajęcia z cyklu Głowa nie idzie na emeryturę. W czwartek 10.10 grupa uczęszczająca na warsztaty ekologiczne wybrała się wraz z Fundacją Świat w Naszych Rękach do Miejskiego Ogrodu Słonecznego, czyli do bielskiej farmy miejskiej, jednego z nielicznych tego typu miejsc w Polsce.

Dziękujemy wszystkim, że byliście z nami!